Jesień to jeden z najbardziej uderzających i tętniących życiem okresów w roku, zwłaszcza jeśli zwiedzisz parki narodowe lub północne stany tego pięknego kraju. Drzewa przybierają jasne odcienie czerwieni, żółci i pomarańczu, a całe miasta rozświetlają się w trakcie świętowania sezonu. Masz do dyspozycji pyszne jedzenie, możesz się spakować i generalnie cieszyć się miłą, przytulną i wygodną podróżą z ukochaną osobą, przyjaciółmi lub z całą rodziną odwiedź wypożyczalnię aut.

Wyjedź tam i poznaj piękne krajobrazy jesieni

Upadek przekształca Stany Zjednoczone na wszystkie najlepsze sposoby. Nie znajdziesz lepszych wakacji niż w tym czasie. Jadąc przed 31 października, będziecie również cieszyć się zabawą w Halloween, od parady, przez targi hrabstwa, po łatki z dyni i nie tylko. To świetny czas na wyjazd, jeśli kochasz ten sezon lub nadchodzące święta.

Wyjdźcie więc na zewnątrz. Zaplanuj wokół Święta Dziękczynienia lub uczyń je wyjątkowym, wyruszając w podróż z rodziną i widząc wszystkie rzeczy, za które jesteś wdzięczny z pierwszej ręki.

Zaplanuj wycieczkę drogową

Najlepszym sposobem na zwiedzanie Stanów Zjednoczonych podczas jesieni jest zaplanowanie wycieczki drogowej i zrobienie tego w pobliżu lub wokół niektórych pięknych stanów lub parków narodowych.

Wynajem pojazdu

Jeśli nie mieszkasz w pobliżu tych miejsc, najlepiej jest przylecieć i wynająć samochód po wylądowaniu. W ten sposób będziesz mógł wejść w głąb kolorów upadku i po drodze zbadać mniejsze obszary. Najlepszą częścią wycieczki drogowej są niespodzianki, które znajdziesz po drodze!

Przygotuj się na długą podróż

Przy wynajmie auta w Szczecinie najlepiej jest wybrać przestronny pojazd, który oferuje najlepszy przebieg gazowy w swojej klasie. Będziesz wtedy chciał uzupełnić swój wynajem samochodu o zapisy zapewniające komfort podróży, niezależnie od tego, z kim się wybierasz. Oznacza to pakowanie jedzenia, przekąsek, dużej ilości wody, gier, poduszek i koców.

Dzięki możliwości odbycia podróży i czystemu powietrzu jesieni, czas zapomnieć o letnich wakacjach. Zarezerwuj swój czas wolny na jesień, ponieważ te cztery najlepsze cele są nazywane:
Gdzie wybrać się na Najlepsze Wakacje Jesienne

Wielka Nowa Anglia

Nowa Anglia jest jednym z najpiękniejszych obszarów na świecie do zwiedzania w sezonie jesiennym. Jest tu tak wiele do zobaczenia i zwiedzenia, od wspaniałych tras, po wspaniałe parki, po jeszcze lepsze miasta.

Trasy do pokonania

Stanowa trasa 169, Connecticut
Mohawk Trail, Massachusetts
Auto Road, New Hampshire

Miasta do zbadania
Boston to świetne miejsce na rozpoczęcie podróży. Jest piękny, ma wiele do zrobienia zwłaszcza w sezonie jesiennym.
New Haven to wspaniałe nadmorskie miasto, które pozwoli Ci cieszyć się radościami małego miasteczka tego regionu.
Salem Idealne na Halloween! Idź i dowiedz się o czarownicach z Salem.

Park Narodowy Grand Canyon jest wspaniałym miejscem do zwiedzania jesienią. Inaczej niż w miesiącach letnich, temperatura jest teraz bardzo przyjemna, co oznacza, że można iść i zwiedzać kanion w całej jego okazałości bez ostrego upału i palącego słońca.

Trasy do pokonania

Grand Canyon do Bryce Canon
Trasa 66

Jackson Hole to kolejny świetny cel podróży, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę, którą miasto organizuje jesienią, jak i o Park Narodowy Grand Teton w pobliżu. Tutaj będziesz mógł jednocześnie cieszyć się klasycznymi jesiennymi liśćmi i widokami górskimi. Prawdziwą atrakcją tego sezonu jest jednak National Elk Refuge. Jest to sezon godowy, więc łosie są bardzo aktywne i stanowią wspaniały widok.

Najlepsze trasy do pokonania

Grand Teton National Park Inner and Outer Loop
Teton Pass

Yosemite

Yosemite może być przede wszystkim wiecznie zielony, ale są jeszcze pewne kolory, które trzeba mieć. W większości przypadków będziecie mogli cieszyć się tą piękną okolicą przy mniejszej liczbie turystów. Wybierz się na kemping i poznaj okolice Yosemite, Gletscher Point i Tuolumne Meadows.

Trasy do pokonania

Pętla doliny Yosemite
Glacier Point Road
Big Oak Flat Road

Najlepszym sposobem na przeżycie jesiennej pogody jest wejście prosto w nią. Zjedź w dół wietrznymi leśnymi drogami i przyjmij kolorystykę sezonu. Zatrzymaj się w małych miasteczkach i ciesz się dożynkami, świeżym jedzeniem i zabawą. Idź w październiku z dziećmi, a będziesz miał tyle do zrobienia, gdziekolwiek się udasz, od labiryntów kukurydzianych do łatek z dyni.